onsdag 18 maj
Örgryte IS - Trelleborgs FF
19:00
Gamla Ullevi
 
 
onsdag 18 maj
Västerås SK - Jönköpings Södra
19:00
Iver Arena
 
 
onsdag 18 maj
Utsiktens BK - Landskrona BoIS
19:00
Bravida Arena
 
 
onsdag 18 maj
Skövde AIK - Örebro SK
19:00
Södermalms IP
 
 
torsdag 19 maj
AFC Eskilstuna - Norrby IF
19:00
Tunavallen
 
 
torsdag 19 maj
Östers IF - Halmstads BK
19:00
Visma Arena, Växjö
 
 
torsdag 19 maj
IF Brommapojkarna - Östersunds FK
19:00
Grimsta IP 1
 
 
torsdag 19 maj
IK Brage - Dalkurd FF
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
 
 

Omgång 9

söndag 22 maj
Dalkurd FF - Västerås SK
13:00
Studenternas
 
 
söndag 22 maj
Landskrona BoIS - IK Brage
13:00
Landskrona IP A-plan
 
 
söndag 22 maj
Trelleborgs FF - Östers IF
15:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
 
 
måndag 23 maj
Halmstads BK - IF Brommapojkarna
19:00
Örjans Vall
 
 
måndag 23 maj
Örebro SK - AFC Eskilstuna
19:00
Behrn Arena
 
 
måndag 23 maj
Norrby IF - Utsiktens BK
19:00
Borås Arena
 
 
tisdag 24 maj
Jönköpings Södra - Skövde AIK
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
 
 
tisdag 24 maj
Östersunds FK - Örgryte IS
19:00
Jämtkraft Arena
 
 

Omgång 10

lördag 28 maj
Trelleborgs FF - Landskrona BoIS
13:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
 
 
lördag 28 maj
IK Brage - Norrby IF
13:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
 
 
lördag 28 maj
Östers IF - Jönköpings Södra
15:00
Visma Arena, Växjö
 
 
lördag 28 maj
Västerås SK - Halmstads BK
15:00
Iver Arena
 
 
lördag 28 maj
AFC Eskilstuna - Östersunds FK
17:00
Tunavallen
 
 
söndag 29 maj
Örgryte IS - Dalkurd FF
13:00
Gamla Ullevi
 
 
söndag 29 maj
Örebro SK - IF Brommapojkarna
15:00
Behrn Arena
 
 
måndag 30 maj
Utsiktens BK - Skövde AIK
19:00
Bravida Arena
 
 

Omgång 11

söndag 26 juni
Utsiktens BK - IK Brage
13:00
Bravida Arena
 
 
söndag 26 juni
Skövde AIK - Västerås SK
13:00
Södermalms IP
 
 
söndag 26 juni
Dalkurd FF - AFC Eskilstuna
15:00
Studenternas
 
 
måndag 27 juni
IF Brommapojkarna - Östers IF
19:00
Grimsta IP 1
 
 
måndag 27 juni
Landskrona BoIS - Örebro SK
19:00
Landskrona IP A-plan
 
 
tisdag 28 juni
Jönköpings Södra - Örgryte IS
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
 
 
tisdag 28 juni
Norrby IF - Östersunds FK
19:00
Borås Arena
 
 
tisdag 28 juni
Halmstads BK - Trelleborgs FF
19:00
Örjans Vall
 
 

Omgång 12

lördag 2 juli
Dalkurd FF - Landskrona BoIS
15:00
Studenternas
 
 
lördag 2 juli
Östersunds FK - Utsiktens BK
15:00
Jämtkraft Arena
 
 
lördag 2 juli
Östers IF - Skövde AIK
17:00
Visma Arena, Växjö
 
 
söndag 3 juli
Västerås SK - IK Brage
13:00
Iver Arena
 
 
söndag 3 juli
AFC Eskilstuna - IF Brommapojkarna
15:00
Tunavallen
 
 
måndag 4 juli
Trelleborgs FF - Norrby IF
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
 
 
tisdag 5 juli
Halmstads BK - Jönköpings Södra
19:00
Örjans Vall
 
 
tisdag 5 juli
Örgryte IS - Örebro SK
19:00
Gamla Ullevi
 
 

Omgång 13

lördag 9 juli
IF Brommapojkarna - Dalkurd FF
13:00
Grimsta IP 1
 
 
lördag 9 juli
Norrby IF - Västerås SK
15:00
Borås Arena
 
 
söndag 10 juli
Jönköpings Södra - Östersunds FK
13:00
Stadsparksvallen, Jönköping
 
 
söndag 10 juli
Utsiktens BK - Östers IF
15:00
Bravida Arena
 
 
söndag 10 juli
Skövde AIK - Örgryte IS
15:00
Södermalms IP
 
 
måndag 11 juli
IK Brage - AFC Eskilstuna
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
 
 
tisdag 12 juli
Landskrona BoIS - Halmstads BK
19:00
Landskrona IP A-plan
 
 
tisdag 12 juli
Örebro SK - Trelleborgs FF
19:00
Behrn Arena

Omgång 14: 
Tisdag 19 juli | 19:00 | Örgryte IS – IF Brommapojkarna

Omgång 15:
Tisdag 26 juli | 19:00 | Örgryte IS – Västerås SK

Omgång 16:
Söndag 31 juli | 15:00 | Utsiktens BK – Örgryte IS

Omgång 17:
Torsdag 4 augusti | 19:00 | Örgryte IS – AFC Eskilstuna 

Omgång 18:
Måndag 8 augusti | 19:00 | Örebro SK – Örgryte IS

Omgång 19:
Lördag 13 augusti | 15:00 | Dalkurd FF – Örgryte IS

Omgång 20:
Tisdag 23 augusti | 19:00 | Örgryte IS – Norrby IF 

Omgång 21:
Lördag 27 augusti | 15:00 | Västerås SK – Örgryte IS

Omgång 22:
Lördag 3 september | 17:00 | Örgryte IS – Landskrona BoIS